Arbenita pranon bashkëjetesën me Feron?

0
124
Gjigandi

Arbenita dhe Fero dy emrat më të përmendur në shoubiz.

Pasi Fero dhe Arbenita hoqën njëri tjetrin nga lista e të ndjekurve në Instagram, mediat sërish filluan të shkruajnë për një ndarja të tyre dhe sërish çifti po demanton këtë me veprimet e ndërmarra.

Modelja shqiptare ua ofroi mundësinë ndjekësve të saj të pyesin rreth çdo gjëje që janë të interesuar për të zbuluar rreth saj.

Lexo edhe:  Përdoreni lëngun e qepës kundër njollave të moshës

Njëra nga pyetjet ishte vendbanimi.

Dhe përgjigja e  Arbenitës nuk do ju befasoi, bukuroshja po jetoka në Berlin, në qytetin ku i dashuri i saj Fero po zhvillon karrierën e tij muzikore.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu