24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëjetesën

Etiketim: bashkëjetesën

Arbenita pranon bashkëjetesën me Feron?

0
Arbenita dhe Fero dy emrat më të përmendur në shoubiz. Pasi Fero dhe Arbenita hoqën njëri tjetrin nga lista e të ndjekurve në Instagram, mediat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS