Angela Martini e pranon se ka qenë e lidhur me Kanye West

0
273
Gjigandi

delja, e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Angela Martini, vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në shtypin rozë.

Ajo në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin Kanye West, i cili sot është bashkëshorti i superyllit Kim Kardashian.

Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por mbrëmë në emisionin ‘Soirée’ me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar romancën e tyre.

“Meqë ti nuk e ke problem t’i thuash që ke pasur, ke patur diçka me Kanye West?”, e ka pyetur moderatorja Jonida Shehu. “Po. A të thash që nuk e kam problem me të thënë?”, ka thënë Angela Martini duke qeshur.

Lexo edhe:  Ndryshimi drastik i Loredana Zefit, nga një vajzë e thjeshtë në një kukull plastike

Më tej, modelja atraktive ka treguar se në fillim e ka mohuar për shkak se nuk i pëlqen zhurmat e kësaj natyre.

Angela përndryshe prej më shumë se dy vitesh është e martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescu, ceremonia e të cilëve ishte zhvilluar në Las Vegas. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu