Aktorja e njohur: Mos u martoni

0
29
blank
Gjigandi

Aktorja e famshme i ka këshilluar të gjithë të mos martohen.

Aktorja e njohur amerikane Kristin Cavallari ka vendosur ta ndajë një këshillë në lidhje me martesën.

Në shkurt të këtij viti, Kristin Cavallari dhe tani ish burri i saj Jay Cutler po takoheshin me fansat në dyqanin e saj Uncommon James në Chicago. Në një klip të zbuluar rishtazi të marrë nga TMZ, një grua e fejuar rishtazi pyet çiftin, që ishin martuar në vitin 2013, për këshilla për martesën.

Cavallari, 33 vjeçare ia kthen, “Mos u marto!”, e cila u pasua nga të qeshurat e turmës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu