Ballina Etiketimet Aktorja

Etiketim: aktorja

“Më gjuaji në orar të punës”/ Delinda Disha demaskon policin, i...

0
Aktorja e njohur e humorit Delinda Disha, është përballur së fundmi me një situatë aspak të këndshme. Ajo është hasur me një polic që...

Aktorja rrëfen traumat e kërcënimeve në rrjetet sociale: Ndihem sikur…

0
Çdo mëngjes, Emily Atack ballafaqohet me foto të shumta ku meshkujt i dërgojnë në rrjetet sociale organin e tyre gjenital, bashkë me përshkrime të...

“Është e paaftë!”/ Kiara Tito ka një koment për Olta Gixharin

0
U duk se në fillim Olta Gixhari dhe Kiara Tito u bënë shoqe me njëra-tjetrën. Mirëpo tani jo vetëm se nuk ekziston një marrëdhënie...

Aktorja e njohur tregon publikisht emrin e regjisorit që e ka...

0
Aktorja e humorit Cubi Metkaj ka zbuluar gjatë emisionit ‘Zemër Luana’ një episod aspak të këndshëm të karrierës së saj. Rudina Dembecaj i kujtoi një...

Kjo është aktorja që ndryshoi skenarin e filmit vetëm që të...

0
Aktorët Margot Robbie dhe Brad Pitt luajnë në filmin e ri ‘Babylon’, i cili do të shfaqet në kinema më 25 dhjetor. Në kuadër...

Aktorja e njohur ndërron jetë në moshën 71-vjeçare

0
Ka ndërruar jetë në moshën 71-vjeçare, aktorja e njohur, Kirstie Alley. Lajmin e hidhur e kanë konfirmuar fëmijët e saj William dhe Lillie Price...

Reagon aktorja e njohur për vdekjen e ish-të dashurit të saj,...

0
Hilary Duff reagoi për vdekjen e ish-it të saj Aaron Carter, i cili u gjet i vdekur ditën e djeshme. Aktorja ndau në Instagram...

Ndërron jetë aktorja indigjene amerikane që refuzoi çmimin Oscar

0
Ndërron jetë në moshën 75-vjeçare  aktivistja e të drejtave civile amerikane, Sacheen Littlefeather, Littlefeather në vitin 1973 refuzoi çmimin Oscar për Marlon Brando, vdiq...

Vdes aktorja e njohur, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë

0
Anne Heche u nda nga jeta sot në një spital në Los Angeles, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë. 53-vjeçarja po vajtohet nga emra...

Aktorja e njohur shprehet e penduar për skenat nudo në adoleshencë:...

0
Amanda Seyfried bëri debutimin e saj në ekran kur ishte adoleshente në sezonin e vitit 1999 të "As the World Turns" para se t'u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24