‘A je e virgjër ‘, ja si përgjigjet moderatorja shqiptare

0
41
blank
Gjigandi

Gjatë ditëve të izolimit në shtëpi, moderatorja Fjoralba Ponari ka gjetur më shumë kohë për të komunikuar me ndjekësit e saj dhe ka qenë tepër aktive në rrjete sociale.

Ajo ka zhvilluar shpesh “mini-intervista” në InstaStory apo video live, ndërsa së fundmi i ka shuajtur kuriozitetin një ndjekësi i cili i drejtoi një pyetje të drejtpërdrejtë.

Ndjekësi ishte kurioz të dinte nëse moderatorja është e virgjër, por Fjoralba ka një përgjigje epike për këtë koment.

Ajo ka përdorur njohuritë e saj si moderatore sportive, dhe përgjigjen e shoqëroi me emrin e mbrojtësit të Liverpool. Virgil Van Dijk.

“Si e gjete??? Kam hequr mjekrën se më shkoi shumë nga karantina, por që poo, Virgil Van Dijk dora vet jam!!!”,- i është përgjigjur Fjoralba Ponarit fansit të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu