“100 gojë bëjnë marshallah” super hit nga Luljeta Shala

0
481
Gjigandi

Vështirë sot të jesh në xhirimet e fundvitit në programet festive e falë konkurencës të sjellësh një këngë të qëlluar.

Por ajo jo vetëm ia ka qëlluar por kënga e saj “100 gojë bëjnë marshallh” është një ndër këngët më hit e më tē klikuara të momentit.

Artistja me zërin e ëmbël Luljeta Shala për këtë hit ka bashkëpunuar me tekst dhe muzikë nga Sami Aliu, orkestrimi Xheni e është prezantuar te xhirimet e produksionit Vizioni dhe Libonia e veshur bukur me fustanin nga Blini-Drenas e make up dhe hair Ardita-Dita.

Lexo edhe:  Përlotet Brunilda Lahe, shoqet e ngushta dhe motra i bëjnë një baby-shower surprizë në emision

Kënga është super hit duhet ta dëgjoni patjetër.BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu