William dhe Kate kombinohen me veshje

0
79
blank
Gjigandi

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë takuar sot me Grenfell Toëer dhe viktimat e sulmeve terroriste.

William dhe Kate filluan ditën e tyre në Emergjencën Kombëtare në kishën St Martin në Londrën Qendrore.

William dhe Kate ishin kombinuar me veshjet e tyre në ngjyrë të njëjtë, derisa Kate kishte veshur një fustan ngjyrë të errët, William kishte veshur kostum elegant./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu