Vrau në Zvicër, arrestohet turku në Rinas! Kapet edhe ‘super i rrezikshmi’ që fshihej në Shqipëri – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një turk është ndaluar ditën e sotme nga Policia e kufitare. Nga informacionet paraprake, bëhet fjalë për turkun me inicialet T.N 35-vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim nga Zvicra për vrasje.
Në konferencën për shtyp të Aida Hajnaj, Zv/Drejtoreshës së Policisë së Shtetit, bëri të ditur gjithashtu se është arrestuar dhe është ekstraduar drejt Finlandës i një person i huaj, i cili figuronte në listën e personave më të kërkuar, me rrezikshmëri të lartë shoqërore dhe fshihej në territorin shqiptar. Nuk dihen ende më shumë detaje lidhur me këto dy persona.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu