Ballina Etiketimet Rinas

Etiketim: Rinas

Rinas/ Sekuestrohen 12 mijë euro, nën hetim 59-vjeçari

0
Një shtetas me inicialet V.M. është proceduar penalisht pasi iu gjetën 12 495 euro të padeklaruara në bagazhe. Policia kufitare pranë Aeroportit të Rinasit...

Detaje/ Skandali i kartave të kapura në Rinas, policia: Marrësi komunikonte...

0
Katër mijë e 40 karta SIM janë kapur nga policia në aeroportin e Rinasit. Këto karta sipas hetuesve dyshohet se përdoren për komunikimet e grupeve...

Ç’po ndodh? Ishte nisur për Verona, avioni i Wizz Air kthehet...

0
  Një avion i Wizz Air, është kthyer mbrapsht në Rinas ndonëse ishte nisur për në Verona. Siç shihet edhe nga harta e fluturimeve, avioni ka...

Skandal! Avioni i Wizz Air u kthye mbrapsht, kompania lë në...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga nga manovra e papritur e avionit Wizz Air, i cili u kthe nga fliturimi pasi ishte...

Këmbëkryq në mes të rrugës/ Fëmijët “braktisin” shkollën, i bashkohen protestës...

0
Disa fëmijë i janë bashkuar protestës së sotme në Rinas. Ata janë marrë nga prindërit e tyre, duke bojkotuar kështu mësimin. Të vegjëlit shihen...

Devijimi i rrugës në Rinas/ Kreu i ARRSH: Banorët të përdorin...

0
Kreu i Autoritetit Rrugor Shqiptar, Evis Berberi ka folur në një deklaratë për mediat në lidhje me situatën e krijuar në zonën e Rinasit ku...

Tentuan të kalojnë kufirin me dokumente false, arrestohen në Rinas dy...

0
Mbrëmjen e së premtes janë arrestuar dy të rinj në Rinas pasi kanë tentuar të kalojnë kufirin me dokumente false.Sipas policisë dy të rinjtë...

Rinas, tentuan të kalojnë më dokumente false, arrestohen dy të rinjtë

0
Policia ka goditur një rast të tentativës për të kaluar kufirin me dokumente të falsifikuara dhe ka arrestuar në flagrancë 2 shtetas.Kështu, në Rinas...

Ishte në kërkim për aferën e inceneratorit të Elbasanit/ Arrestohet sapo...

0
Arrestohet Etleva Kondi, e cila ishte në kërkim për aferën e inceneratorit të Elbasanit. Mësohet se, Etleva Kondi ka qenë në Itali dhe se...

Wizz Air njofton fillimin e fluturimeve nga Tirana drejt Lionit, Nurembergut...

0
Kompania ajrore hungareze Wizz Air ka njoftuar sot se ka shtuar avionit të saj të nëntë në bazën e Tiranës. Avioni i tipit Airbus A321ceo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24