Vetëm një javë në detyrë, jep dorëheqjen drejtoresha e re e rrugëve – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Vasilika Vjero ka dhënë dorëheqjen nga detyra, si drejtoreshë e ARRSH-së, vetem dy javë pasi ishte emëruar. Vjero u emërua drejtoreshë e ARRSH-së, më 20 shtator, ku Sonila Qato që mbante këtë detyrë dha dorëheqjen. Qato i bëri të ditura vete arsyet e largimit dhe ishte përplasja me firmën “Gjoka Konstruksion”, ndërsa arsyeja e largimit të znj. Vjero ende nuk dihet.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu