18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtoresha

Etiketim: drejtoresha

I vendosën tritol në makinë, drejtoresha në Shkodër: Nuk kam konflikte...

0
Një makine iu vendos tritol në qytetin e Shkodrës, ku shënjestra ishte drejtoresha e Operatorit të Kujdesit Shëndetësor në Shkodër, Suida Kuka, të cilës...

Ish-drejtoresha e INSTAT: Shifra e papunësisë te të rinjtë në Shqipëri,...

0
Shifrat e publikuara nga instituti shqiptar i statistikave (INSTAT) tregojnë se papunësia te të rinjtë në vitin 2021 u rrit me 0.6%, krahasuar me...

Drejtoresha Kryeziu-Ramaj në mesin e 10 grave të Fondacionit “Jahjaga” që...

0
Drejtoresha e Drejtorisë së Inspektoratit në Komunën e Malishevës, Besartë Kryeziu-Ramaj, është përzgjedhur nga Fondacioni "Jahjaga", në organizimin me rastin e shënimit të 8...

Nga vijnë rastet e reja me koronavirus, drejtoresha e QKMF-së në...

0
Drejtoresha e QKMF-së në Komunën e Vitisë, Vjollca Kadolli, ka dhënë detaje për konfirmimin e tetë rasteve të reja që vijnë nga kjo komunë. “Rastet...

Drejtoresha e ISHP-së me koronavirus! Shtrohet me urgjencë në Sanatorium

0
Drejtoresha e Inspektoriatit Shëndetësor Publik, Vjollca Braho ka rezultuar po zitive në testin për koronavirusin. Braho ka shfaqur shenjat e Covid-19 prej 10 ditësh...

Zhupa denoncon: Drejtoresha e kopshtit në Tiranë pranon fëmijët e të...

0
Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, ka denoncuar këtë të hënë një rast në kopshtin nr.18 në Tiranë, ku sipas saj janë pranuar fëmijët...

Shkarkohet nga detyra drejtoresha e prokurimeve, çelet gara për zëvendësimin e...

0
Shkarkohet nga detyra drejtoresha e Komisionit të Prokurimeve Publike, Evis Shurdha. Vendimi për shkarkimin e saj është marrë nga Këshilli i Ministrave dhe vjen një...

Dëmtimi i kolonave në Apolloni/ Flet drejtoresha e parkut: Akt vandalist,...

0
Drejtoresha e parkut në Apolloni, Ornela Durmishaj ka deklaruar se dëmtimi i kolonave në Apolloni është një akt vandalist. Ajo ka theksuar se ngjarja...

“Çfarë bëri Turi, se më iku truri”/ Drejtoresha sqaron pyetjen që...

0
“Turi” ishte një nga memet që spikati më shumë në protestën e sotme të maturantëve përpara Ministrisë së Arsimit. Në të vërtetë ishte një...

Kjo është drejtoresha më e bukur, e drejtorive komunale në Kosovë

0
Doruntina, 24 vjeçare nga komuna e Kllokotit është drejtoreshë e Drejtorisë për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim rural në Komunën e Kllokotit. Doruntina është me profesion...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS