5 C
Tirana
Sunday, February 16, 2020
Ballina Etiketimet Drejtoresha

Etiketim: drejtoresha

Kjo është drejtoresha më e bukur, e drejtorive komunale në Kosovë

0
Doruntina, 24 vjeçare nga komuna e Kllokotit është drejtoreshë e Drejtorisë për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim rural në Komunën e Kllokotit. Doruntina është me profesion...

Drejtoresha e re e “Albpetrol” nis spastrimet, shkarkohen 14 drejtues me...

0
Një denoncim ka mbërritur në redaksinë e Faxweb ku një punonjës i “Albpetrol’ ka treguar se me ardhjen në detyrë të Eriola...

Apeli rrëzon kërkesën e Prokurorisë,rikthehet në detyrë zv. drejtoresha e Kadastrës...

0
Prokuroria e Apelit ka rrëzuar kërkesën e Prokurorisë së Rrethit mbi rastin e zv. drejtoreshës së Agjencisë Shtetërore të Kadastrës...

Apeli rrëzon kërkesën e Prokurorisë,rikthehet në detyrë zv. drejtoresha e Kadastrës...

0
Prokuroria e Apelit ka rrëzuar kërkesën e Prokurorisë së Rrethit mbi rastin e zv. drejtoreshës së Agjencisë Shtetërore të Kadastrës...

Hipoteka e Vlores ne kolaps, jep doreheqjen drejtoresha dhe zv drejtori...

0
Drejtoresha Elona Hodaj dhe Zv drejtori Krenar Xhemali i Hipotekës së Vlorës kanë dhënë dorëheqjen duke e lënë në kolaps institucionin....

Kadastra e Vlores nuk gjen paqe, dorehiqen drejtoresha dhe zv.drejtori –...

0
Serish dorëheqje ne Hipotekën e qytetit të Vlorës. Drejtuesit e rinj janë larguar nga posti, duke krijuar sërish një situatë të...

Helmimi i 50 nxënësve në Shkodër, drejtoresha: “Bleva bukë me qoftë,...

0
Me shume se 50 nxenes të shkollës së mesme të bashkuar “Adem Haxhija” në njësinë Postribë në Shkodër janë helmuar nga ushqimi, duke përfunduar...

Vetëm një javë në detyrë, jep dorëheqjen drejtoresha e re e...

0
Vasilika Vjero ka dhënë dorëheqjen nga detyra, si drejtoreshë e ARRSH-së, vetem dy javë pasi ishte emëruar. Vjero u emërua drejtoreshë e ARRSH-së, më...

Jep dorëheqjen drejtoresha ARRSH-së Vasilika Vjero – Lajmi i Fundit

0
Vasilika Vjero ka dhënë dorëheqjen nga detyra, si drejtoreshë e ARRSH-së, vetem dy javë pasi ishte emëruar. Vjero u emërua drejtoreshë e ARRSH-së, më...

Drejtoresha “dhunon” mësuesen e lë dhe pa orë mësimi – Lajmi...

0
Në shkollën e Mesme “Kristaq Capa” në Berat, drejtoresha vlerëson vetë dosjet e mësuesve, duke lënë me më pak orë mësuesen me dosjen më...
- Advertisement -
Gjigandi

HOT NEWS