fbpx
10 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Rrugëve

Etiketim: rrugëve

Berati i mbushur me inerte/ Hidhen në anë të rrugëve dhe...

0
Sa hyn në territorin e Qarkut të Beratit, që në kilometrin e parë  syri të sheh pirgje të mëdha inertesh. Këtu ndodhemi pranë kthesës...

Ylli televiziv “çmend” kalimtarët, shfaqet shumë “hot” rrugëve

0
Ylli televiziv, Lauren Goodger, ka çmendur kalimtarët në Essex teksa u shfaq rrugëve shumë seksi. 33-vjeçarja mbante veshur një pale pantallona të zinj, një kanotiere...

OBSH: Spërkatja e rrugëve me dezinfektues është e rrezikshme dhe joefektive...

0
Organizata Botërore e Shëndetit deklaroi se mund të jetë e rrezikshme për shëndetin e njeriut Spërkatja e rrugëve me dezinfektues, siç bëhet në disa vende,...

Shkurte Fejza shëtitet rrugëve të Mushtishtit

0
Shkurte Fejza po relaksohet në Mushtisht. Meqenëse janë anuluar të gjitha koncertet dhe planet e tjera që kishte në profesion, Shkurte Fejza po shijon kohën...

Arbër Zeneli dhe e fejuara e tij pa frikë nga COVID-19,...

0
Arbër Zeneli dhe e dashura e tij janë duke shijuar motin e mirë në këtë vend. Arbër Zeneli dhe e fejuara e tij Majlinda Hoda...

Dua dhe Anwar shëtiten rrugëve të Londrës

0
Dua dhe Anwar kanë shfrytëzuar motin e ngrohtë për të bërë shëtitje. Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid kanë dalë nga vetizolimi...

Idris Alba fotografohet për herë të parë rrugëve të Londrës pas...

0
Idris Elba u fotografua në Londër për herë të parë që nga beteja e tij koronavirus. Aktori rezultoi pozitiv me Covid-19 në mars, dhe u...

Kejvina dhe reperi shqiptar fotografohen rrugëve të Kalifornisë

0
Reperi Seven Saraçi njihet për miqësi të mirë me modelen Kejvina Kthella. Së fundi, reperi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet...

Shikojeni çfarë bëri Enca në orët e vona rrugëve të Parisit

0
Enca Haxhia ka habitur kalimtarët në orët e vona. Enca Haxhia po qëndron këto ditë në Paris, ku edhe po vazhdon festën për ditëlindjen e...

Vetëm një javë në detyrë, jep dorëheqjen drejtoresha e re e...

0
Vasilika Vjero ka dhënë dorëheqjen nga detyra, si drejtoreshë e ARRSH-së, vetem dy javë pasi ishte emëruar. Vjero u emërua drejtoreshë e ARRSH-së, më...