18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Javë

Etiketim: javë

Presidenti/ Duma: Mazhoranca po tallet me opozitën! Kërkoj një javë kohë...

0
Deputetja, Grida Duma ka mbajtur fjalën e saj në Konferencën e Kryetarëve këtë të martë. Duma tha se mazhoranca po tallet me opozitën, pasi ata...

Moti gjatë kësa jave i ngrohtë dhe me pak vranësira

0
Në parashaikimin e motit për ketë javë Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka njoftuar se java e ardhshme do të karakterizohet me mot relativisht...

Moti gjatë kësaj jave me diell, vranësira dhe reshje shiu

0
Në parashaikimin e motit për ketë javë Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka njoftuar se do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell, vranësira...

U shemb nga moti i keq para një jave, nisin punimet...

0
Pas më shumë se një jave bllokim kanë filluar punimet për riparimin e urës së Shtrezës.Punimet po behën nga firma mirëmbajtëse e rrugës Kukës-Shishtavec,...

Rikthehen temperaturat pranverore gjatë kësaj jave

0
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se pas reshjeve të ditëve të fundit që përfshinë vendin tonë, situata sinoptike do të stabilizohet.Ky ciklon parashihet...

Gjatë kësaj jave do të mbaj mot me diell dhe temperatura...

0
Në parashikimin e motit për këtë javë Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur së mot me diell dhe temperatura tipike pranverore...

Shkeljet gjatë drejtimit të mjetit, 15 të arrestuar e të proceduar...

0
15 drejtues mjetesh janë vënë nën pranga ose nën hetim gjatë javës që lamë pas në Tiranë, pasi janë kapur në shkelje të rregullave...

Policia e Shtetit bën bilancin e një jave: 151 persona të...

0
Vijonë operacionet policore kombëtare dhe ndërkombëtare për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e krimeve ndaj personit, kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike, për...

​Moti gjatë kësaj jave

0
Java e fundit e shkurtit rikthen motin e ftohtë, me erë dhe të reshurat e borës ditën e martë. Në pjesën e dytë të...

Humb jetën nga Koronavirusi një polic shqiptar, dy javë pasi i...

0
Koronavirusi ia ka marrë jetën pjestarit të Policisë së Tiranës, Ilir Nerguti. Lajmin e bëjnë të ditur miqtë në rrjetet sociale, përfshirë edhe deputetin Halit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS