4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Detyre

Etiketim: detyre

Nuk iu evidentuan probleme, konfirmohet në detyrë gjyqtarja Armela Hasantari

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK shpalli të premten më 25 nëntor vendimin për konfirmimin në detyre të gjyqtares së Gjykatës së Rrethit Gjyqësor...

Akuzohet për shpërdorim detyre, procedohet penalisht inxhinieri urbanistik në bashkinë e...

0
Një 31-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Sarandës, pasi akuzohet për shpërdorim detyre. Uniformat blu raportojnë se Ariel Balani, me pozicion inxhinier urbanistik në...

Akuzohen për shpërdorim detyre, dalin para gjykatës 18 punonjësit e burgut...

0
Seanca për vlersimin e masave të sigurisë ndaj 18 punonjësve të burgjeve të Fierit ka nisur ditën e sotme. Ndaj punonjësve rëndojnë akuzat për shpërdorim...

Konfirmohet në detyrë prokurori i Krujës Florian Bonjaku, drejtuesja e KPK...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit më 2 qershor 2022, me shumicë votash ka konfirmuar në detyrë prokurorin e Krujës, Florian Bonjaku. Relatori i çështjes...

KPA konfirmon në detyrë gjyqtarin Gerd Hoxha: Ka arritur nivel të...

0
Gjyqtari i Tiranës Gerd Hoxha ka kaluar edhe fazën e dytë të vetingut, pasi kaloi fazën e parë në 3 qeshor të këtij viti. Këshilli...

Emrat/ Shpërdorim detyre e korrupsion, gjykata lë në burg policët dhe...

0
Gjykata e Pogradecit ka lënë në burg këtë të premte dy policë dhe dy doganierë, të cilët u arrestuan në Qafë- Thanë pak ditë...

Shpërdorim detyre e kontrabandë/ Arrestohen 7 persona në Pogradec, mes tyre...

0
Shtatë persona janë arrestuar në Pikën Kufitare të Qafë Thanës në Pogradec, pasi janë kapur duke transportuar mallra ushqimorë të futura kontrabandë si dhe...

Emri/ Kaloi procesin e vettingut, KPK konfirmon në detyrë prokurorin e...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin e Tiranës Hysni Mulaj. Nga hetimi, prokurori Mulaj ka rezultuar i pastër në të trija...

KPA rikthen në detyre gjyqyarin e Tiranës, Fatri Islamaj

0
Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka rrëzuar Komisionin e Pavarur të Kualifikimit dhe rikthyer në detyrë gjyqtarin Fatri Islamaj, ish-kreu i Gjykatës së Tiranës...

KPK e konfirmoi në detyrë, KPA shtyn seancën ankimuese ndaj drejtueses...

0
Kolegji i Posaçëm i Apelimit shtyu sot seancën ndaj drejtueses së Prokurorisë së Tiranës, Elizabeta Imeraj. Seanca ishte caktuar të zhvillohej të martën në orën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS