Veshja e ëmbël e Cheryl

0
90
blank
Gjigandi

Ajo është një anëtare e suksesshme jurie në TV që njihet gjithmonë për veshjet e saj të guximshme.

Dhe Cheryl dukej e bujshme derisa pozoj në prapaskenat e Pride Of Britain Awards në Londër të hënën.

Këngëtarja 36 vjeqare shkëlqeu me fustanin e zi elegant me detaje dramatike, derisa pozonte mbi supet e Aaron Hunter fituesit të qmimeve, nëntë vjeqar./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu