Ushtronte dhunë fizike ndaj nënës së tij, arrestohet 54-vjeçari në Korçë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Në qytetin e Korçës është vënë nën pranga një shtetas i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

Shtetasi me iniciale N.L, 54 vjeç, banues në Korçë, është arrestuar në banesën e tij pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës, shtetases G.L, 79 vjeç.
Shtetasja është pajisur me një urdhër-mbrojtje nga Gjykata e rrethit të Korçës.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës të Shkallës së Parë Korçë për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu