4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Korçë

Etiketim: Korçë

Vijon çmontimi i ‘kamerave të krimit’/ Nën hetim disa persona në...

0
Kamerat e vendosura nga grupet kriminale kanë vijuar procesin e çmontimit të kamerave në qarqe të ndryshme. Në 3 qarqet, Durrës, Korçë e Vlorë...

Moti i keq në vend/ Përmirësohet situata në Lezhë dhe Korçë

0
Situata nga moti i keq në qarkun e Lezhës dhe atë të Korçës është përmirësuar pas uljes së intensiteti të reshjeve. Në Lezhë vetëm...

Moti i keq në vend/ Ja situata në Lezhë dhe Korçë

0
Si pasojë e motit të keq, situata vazhdon të jetë problematike në disa zona të vendit tonë. Në raportin e ditës sotme, mësohet në Lezhë...

Dëbora mbulon Korçën, në Dardhë trashësia shkon deri në 25 cm

0
Në Qarkun Korçë gjatë natës ka pasur reshje shiu por në disa zona edhe dëborë, kryesisht në ato që janë mbi 900 metra nga...

Vendosnin skedina përmes telefonit, arrestohen 3 persona në Korçë, në kërkim...

0
Tre persona janë arrestuar nga policia e Korçës pasi në dy lokalet në pronësi të tyre, vendosnin skedina përmes telefonit. Uniformat blu njoftojnë se në...

Vodhi në bashkëpunim një banesë në Korçë, arrestohet 40-vjeçari

0
Një 40-vjeçar është arrestuar nga Policia e Korçës, pasi në bashkëpunim me një shtetas tjetër kanë hyrë me dhunë në banesën e një 39-vjeçari,...

Emri/ Paketoi dhe fshehu 16 pako me kanabis për t’i transportuar...

0
Një 20-vjeçar i identifikuar si Egi Bala ka rënë në prangat e policisë në kuadër të operacionit të zhvilluar ditë më parë ku u...

Plagosje me thikë në Korçë, shpallet në kërkim autori dhe dy...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e djeshme në qytetin e Korçës ku një 27 është goditur me thikë në pjesën e barkut....

Foto-Lajm/ Aksident në Korçë, makina përplaset me motorrin

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në Korçë, në afërsi të terminalit. Burime për median bëjnë me dije se një automjet ka përplasur shoferin e një...

Zjarr i madh në Korçë/ Flakët ‘përpijnë’ zonën e ‘Grurit të...

0
Një zjarr i madh ka përfshirë zonën e njohur në Korçë, siç është ajo e ‘Gurit të Cjapit’. Burime për median bëjnë me dije se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS