Tirane, futbollisti 24-vjecar hidhet nga pallati tek Komuna e Parisit, reagon policia – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Nje tjeter ngjarje e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne Tirane. Një ri rreth rreth 24-vjec edhe hedhur nga një pallat ne kete situate te rende te ndodhur në zonën e Komunës së Parisit.
Policia ka bere me dije se i riu eshte futbollist dhe se Emri i tij eshte Aldo T, ndersa ngjarja e rende ka ndodhur pranë bllokut te animit qe njihet me emrin kompleksi “Kika 1”.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të kryer zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Tiranë/Informacion Paraprak
Rreth orës 19:40 në rrugën “Medar Shtylla”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 6-të i banesës shtetasi A. T.,24 vjeç,i cili u dërgua në spital për ndihmë të specializuar mjeksore.
Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu