E rende ne Tirane, futbollisti 20-vjecar bie nga pallati tek Komuna e Parisit – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Nje tjeter ngjarje e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne Tirane. Një ri rreth rreth 20-vjec ka rënë nga një pallat ne kete situate te rende te ndodhur në zonën e Komunës së Parisit.
Policia ka bere me dije se i riu eshte futbollist dhe se Emri i tij eshte Aldo, ndersa ngjarja e rende ka ndodhur pranë bllokut te animit qe njihet me emrin kompleksi “Kika 1”.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të kryer zbardhjen e plotë të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu