Termeti zhvendoset në Tiranë, lëkundje në 5 të mëngjesit – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Ne Shqiperi vazhdojne termetet e forta. Lëkundje të forta janë ndjerë në kryeqytet në mesnatë por edhe në orët e para të mëngjesit.
I fundit dhe i gjashti në radhë ka tronditur Tiranën në orë 5 e 19 të mëngjesit.

Më poshtë ju sjellim dhe vendet ku ka pasur lëkundje.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu