Momenti kur termeti lëkund mbledhjen e Qeverisë – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

“Godina po lëkundet” – tha ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj, ndërsa po raportonte mbi masat policore ndaj pasojave të tërmetit të drekës.
Lleshaj po thoshte se 400 zjarrfikes jane na gatishmeri ne gjithe vendin ne momentin kur salla u trondit dhe ministri tha: po perpiqem mos te me shkeputet zeri….

Mediat vendase raportuan se edhe ndërtesa e kryeministrisë ka marrë plasaritje të dukshme në një nga muret e jashtme prej tërmetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu