Termeti 3.2 ballësh tronditi prapë Durrësin në mesnatë – Lajmi i Fundit – Lajme

0
104
Gjigandi

Një tjetër lëkundje është ndjerë në vendin tonë ku sërish e ka pasur epiqendrën në Durrës.
Kjo lëkundje ishte me magnitutë 3.2 dhe ka krijuar panik tek qytetarët ku ato kanë vendosur të qëndrojnë jashtë shtëpive.

Ky është i katërti që është ndjerë fuqishë brenda ditës së sotme, ndërkohë që në total janë shënuar plot 10 lëkundje dhe ka ndodhur rreth orës 22:00 të mbrëmjes.
Më i forti ishte ai që ka rënë në fillim me magnitutë 5.8 ballë me epiqendër detin Adriatik, thellësi rreth 10 km dhe largësi 30 km nga Tirana.

Lexo edhe:  Boris Johnson i vendos emrin të birit në homazh të gjyshërve, dhe doktorëve që e shpëtuan

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu