26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ballësh

Etiketim: ballësh

FOTO/ Tërmeti 7.5 ballësh dhe tmerri që përjetuan meksikanët. Me maska...

0
  Meksika e Jugut është tronditur ditën e sotme nga një tërmet i fuqishëm.  Njerëzit e përfshirë nga paniku janë larguar menjëherë nga shtëpitë e...

Lëkundet Tirana dhe Durrësi, regjistrohet tjetër termet 4 ballësh – Lajmi...

0
Një tjetër tërmet ka tronditur Shqipërinë duke shenuar lekundje ne rajonin e Tiranes dhe te Durresit. Lëkundjet sizmike u regjistruan rreth orës 22.08 minuta, konfirmoi...

Termeti 3.2 ballësh tronditi prapë Durrësin në mesnatë – Lajmi i...

0
Një tjetër lëkundje është ndjerë në vendin tonë ku sërish e ka pasur epiqendrën në Durrës. Kjo lëkundje ishte me magnitutë 3.2 dhe ka krijuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS