Lëkundet Tirana dhe Durrësi, regjistrohet tjetër termet 4 ballësh – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një tjetër tërmet ka tronditur Shqipërinë duke shenuar lekundje ne rajonin e Tiranes dhe te Durresit.
Lëkundjet sizmike u regjistruan rreth orës 22.08 minuta, konfirmoi edhe IGJEUM.

Sipas njfotimeve te deritanishme mesohet se tërmeti i shënuar sonte ka një magnitudë prej 4 ballë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu