34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Durrësi

Etiketim: Durrësi

Ja si do lidhet Durrësi me Prishtinen nëpërmjet hekurudhës

0
Ditën e sotme Qeveria Shqiptare dhe ajo e Kosovës kanë lidhur disa marrëveshje, ndër tyre u prezantua ndërlidhja e dy porteve përmes linjës hekurudhore,...

Kurti nuk i lë shqiptarët në Kosovë pa 3 doza, Shqipëria...

0
Marrëveshja që shkrin kufijtë mes Shqipërisë dhe Kosovës miratohet nga qeveria dhe është gati për t'u ratifikuar nga Parlamenti. Sot qeveria "Rama" ka vënë...

Durrës, përfshihet nga flakët zona e Kallmit

0
Zona e Kallmit në Durrës është përfshirë nga flakët. Paraprakisht, bëhet me dije se zjarri ka rënë në shkurre, duke përfshirë dhjetëra hektarë sipërfaqe, ndërsa...

Kruja shënon katër të infektuar me koronavirus gjatë 24 orëve, kontakte...

0
Rrethi i Krujës në përditësimet e sotme me për koronavirusin pritet të ketë të paktën katër të prekur. Nga burimet mësohet se gjatë...

Pogradec/ Nuk iu bind urdhërit të policisë dhe shkakton aksident, plagosen...

0
Katër emigrantë nga Siria janë plagosur paraditen e sotme në Pogradec, në aksin Zvezdë-Podgorie në vendin e quajtur “Lapidari”. Nga burimet mësohet se makina...

U prek nga koronavirusi, ndërron jetë farmacistja 43-vjeçare nga Durrësi

0
Një 43-vjeçare nga Kruja me banim në Durrës ka ndërruar jete së fundmi nga koronavirusi teksa trajtohej me mjekime ne spitalin Infektiv. Mesohet se...

Ishte e shtruar në infektiv, ndërron jetë 43-vjeçarja nga Durrësi që...

0
Një 43-vjeçare nga Kruja me banim në Durrës ka ndërruar jete së fundmi nga koronavirusi. 43-vjeçarja ishte me profesion farmaciste, e cila ka biznesin...

Ndërron jetë tek Infektivi 43-vjeçarja nga Durrësi/ Ishte e shtruar prej...

0
Një 43-vjeçare nga Kruja me banim në Durrës ka ndërruar jete së fundmi nga koronavirusi. 43-vjeçarja ishte me profesion farmaciste, e cila ka biznesin e...

Bleu në dyqan me 50 euro false, arrestohet në Sarandë 20-vjeçari...

0
Një 20-vjeçar me inicialet D. Sh është arrestuar në Sarandë pasi akuzohet për ‘falsifikim monedash’. Personi në fjalë ka blerë disa gjëra në një...

SPAK i komunikon sot akuzën gjyqtarit të Kolegjit të Posaçëm të...

0
TIRANE-Sot në orën 13:00, Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar pritet t’i komunikoj akuzat dhe t’a marrë si të pandehur gjyqtarin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS