9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tirana

Etiketim: Tirana

“Jo do të thotë Jo”, REL: Prishtina, Tirana e Shkupi protestojnë...

0
Me brohoritjet “Mbrojtje për vajzat dhe gratë”, “Shteti fajtor”, “Përdhunimi është krim”, “Jo, do të thotë Jo”, në Prishtinë, Tiranë e Shkup, u protestua...

Kapet autobusi me ilaçe kontrabandë nga Tirana në pikën kufitare të...

0
Një autobus me ilaçe kontrabandë është kapur këtë të enjte në doganën e Vernicës, Kosovë. Në njoftimin zyrtar të doganës, mësohet se në autobusin e...

“Shisja edhe trupin të siguroja një dozë”/ E reja nga Tirana...

0
“Gabimet harrohen atëherë kur gjendet forcë për ti pranuar dhe për t’u ringritur”. Ky është mesazhi që vjen nga një e re nga Tirana...

Tirana vendos kazanët nëntokësorë, Rama: Pastrimi është civilizim

0
Në Ditën Ndërkombëtare të Mjedisit, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka njoftuar se në Tiranë tani do të jenë prezentë kazanët nëntokësorë.Rama bënë të...

102 milionë euro taksa për Tiranën, shumica nga lejet e ndërtimit

0
Qytetarët dhe bizneset e kryeqytetit kanë paguar vitin e shkuar 102 milion euro taksa për bashkinë Tiranë.Peshën më të lartë e mban taksa e...

Transportonte 33 emigrantë të paligjshëm, pranga 27-vjeçarit nga Tirana

0
Policia e Himarës ka ndaluar një 27 vjeçar nga Tirana, i cili transportonte me mjetin e tij 33 emigrantë të paligjshëm, që kishin si...

Risia e Green line/ Internet falas në çdo autobus.

0
Vjen inovacioni më i ri nga linja urbane e kryeqytetit “Tirana Green Line”, ofrimi i internetit free për të gjithë qytetarët. Transporti i gjelbër duke...

Sot ndeshja finale e Conference League/ Blindohet Tirana. Edhe njëherë harta...

0
TIRANË- Siç ishte njoftuar sot Tirana do të jetë e 'blinduar' me forca policie në kuadër të masave për mbarëvajtjen e ndeshjes finale të...

Veliaj në Konferencën “Drejt së Ardhmes”: Tirana, një Amerikë e vogël...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i pranishëm sot në Vlorë, në Konferencën Ndërkombëtare "Drejt së Ardhmes: Qyteti im, Shtëpia ime", një...

Shehi paralajmëron Vllazninë, para klasikes: E ardhmja ime te Tirana nuk...

0
Orges Shehi është bërë problem te Tirana, edhe pse fitoi titullin kampion të këtij edicioni, i 26-ti në historinë e bardhebluve. Ai ka kushtëzuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS