Atentat bandës së Hakajve në Krujë, vritet Shpresa Basha, plagoset Mariglen Haka – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një vrasje ka ndodhur në Fushë-Krujë
Rreth orës 23:50, policia është njoftuar se në fshatin Zezë, Krujë janë plagosur me armë zjarri shtetasit Mariglen Haka, dhe Sh.B.

Shtetësja Shpresa Basha, ka ndërruar jetë ndërsa shtetasi M.H., ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu