23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atentat

Etiketim: Atentat

“Ishte atentat, personi mbante kapuç dhe.”- Ish-kandidati për kreun e PS...

0
Ish-kandidati për kreun e PS në Durrës Ardit Kërtusha, i cili u plagos me armë zjarri në lokalin e Noizyt thotë se ngjarja nuk...

Lezhë, breshëri plumbash ndaj veturës së 28-vjeçarit

0
Një automjet ku udhëtonte një 28-vjeçar dhe i afërmi i tij është qëlluar me armë zjarri në lëvizje e sipër nga persona që lëviznin...

Iu bë atentat me armë zjarri në Volorekë, ky është djali...

0
Ky që shikoni në foto është Joan Muçllari, djali i biznesmenit Jetmir Muçllari, që u bë shënjestër e plumbave pasditen e sotme në Volorekë.Ai shkoi i plagosur...

Pogradec/ I shpëtoi atentatit me 100 plumba dy vite më parë,...

0
Plagosja me armë zjarri e të riut në Pogradec sipas policisë ka ndodhur si pasojë e një konflikti disa vjeçar mes autorëve dhe të...

I bëri atentat administratorit të shkollës në Tiranë, kapet pas tre...

0
Pas gati tre muajsh, bie në pranga autori i dyshuar i atentatit ndaj administratorit të një shkollë private në Tiranë, Lulzim Mashës, ngjarje e...

Detaje nga atentati në autostradën Tiranë-Durrës, viktima u qëllua më shumë...

0
Një atentat i mori jetën një 39-vjeçari mbrëmjen e së dielës. Ngjarja e rëndë ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të mbikalimit të Kasharit,...

Plagoset zyrtari i Njësisë Administrative Kallmet në Lezhë

0
Kryetari i Njësisë Administrative në Kallmet të Lezhës, Besnik Simoni u plagos me armë zjarri pas mesdite, pak minuta pasi kishte dalë nga zyra.Ai...

Atentat me armë në Elbasan ndaj Talo Çelës, Nuredin Dumani arrestohet...

0
I shumkërkuari Nuredin Dumani është kapur në Fier gjatë operacionit të zhvilluara nga RENEA me ndihmën e një droni.Mësohet se Dumani ka qenë i...

E morën plumbat në këmbë e kraharor në atentat, i riu...

0
Niset drejt Tiranës për shërbim më të specializuar Romeo Meçaj, 33 vjeç i cili mbeti i plagosur rëndë nga një atentat që u organizua...

‘Nuk kam konflikte me askënd, por më rrezikohet jeta’!/ Si e...

0
Administratori i shkollës private në Tiranë, Lulzim Masha, i shpëtoi një atentati të martën paradite në një rrugicë pranë Parkut të Liqenit Artificial, teksa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS