14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bandës

Etiketim: bandës

Modelja e Playboy arrrestohet si ‘koka’ e bandës së drogave e...

0
Një ish-modele e Playboy është arrestuar për drejtimin e një rrjeti femrash që furnizonte me drogë dhe prostituta një klientelë të rangut të lartë. ...

Arrestohet në Britani ish anëtari i bandës së Endrit Dokles

0
Një ish-anëtar i bandës së Indrit Dokles me llogari të hapura me drejtësinë italiane është arrestuar në kryeqytetin britanik, Londër. Arrestimi i tij është...

I fshehur prej kohësh në Londër, kapet anëtari i bandës së...

0
Një prej anëtarëve të bandës së Indrit Dokles është arrestuar nga autoritetet angleze në Londër. 51-vjeçari Vehap Biba është arrestuar pas llogarive të hapura me...

Greqi/ Pas 8 anëtarëve të grupit që vidhnin skafe, bie në...

0
Policia e Sigurisë në Patra ishte njoftuar se kapoja i grupit fshihej në Siros dhe organizoi një operacion sekret me pjesëmarrjen e specialëve të...

Kërkoi lirimin me kusht, ish-kreu i bandës së Vlorës Zani Caushi...

0
Ndonëse ai kërkoi lirimin me kusht, ish-kreu i Bandës së Vlorës, Myrteza Çaushi, (Zani) është tërhequr nga kërkesa e tij për të përfituar dalje...

Ekstradohet nga Holanda pjestari e bandës së ‘Babagjyshërve’. Emri – Lajmi...

0
Ekstradohet nga Hollanda 33 vjeçari i dënuar me 30 vjet burg, pjestar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e vjedhjes me armë. Nga...

Atentat bandës së Hakajve në Krujë, vritet Shpresa Basha, plagoset Mariglen...

0
Një vrasje ka ndodhur në Fushë-Krujë Rreth orës 23:50, policia është njoftuar se në fshatin Zezë, Krujë janë plagosur me armë zjarri shtetasit Mariglen Haka,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS