Termeti godet Shqipërinë në mesnatë, 2.7 ballë në Durrës – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Nje tjeter lekundje termeti eshte regjistruar pas mesantes se mbremshme ne Shqiperi. IGJEUM raporton se ka regjistruar nje termet me magnitude 2.7 ne zonen e Durresit.
Goditja nuk ka qene e forte dhe nuk ka asnje raportim per deme. Epiqendra, ndryshe nga se fundi qe ka qene intensivisht ne Durres dhe zonat perreth, kete radhe eshte zhvendosur.

Sipas IGJEUM termeti ka pasur epiqender 19 kilometer ne Jug Perendim te Kukesit ne nje thellesi 26 kilometer.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu