26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Ballë

Etiketim: ballë

Tërmet i fortë në Peru ja ku ishte epiqendra, dhe sa...

0
Një tërmet i fuqishëm është regjistruar në Peru. Mediat e huaja raportojnë se lëkundjet ishin 7.2 ballë të shkallës rihter. Sipas Institutit Euro-Mesdhetar, thellësia fokale...

Flamuri kuqezi shihet në ballë të protestës në Greqi ku u...

0
Protestuesit ortodoksë grekë e kanë djegur flamurin turk si shenjë proteste kundër shndërrimit të Hagia Sofias në xhami. Ky akt u krye të premten...

Një tërmet 7,8 ballë godet Alaskën!

0
Një tërmet me fuqi prej 7,8 ballë goditi shtetin Alaska të SHBA-ve. Qendra e Kërkimeve Gjeologjike në SHBA (USGS) njoftoi se epiqendra e tërmetit...

‘Djalë me yll në ballë’, Vesa i bën Big Bastës urimin...

0
Vesa Luma dhe Big Basta janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Dyshja publikojnë shpesh ne rrjete sociale dhe mes...

Ballë për ballë me diellin, Demi Rose e shijon në maksimum...

0
Modelja e famshme, Demi Rose duket ta ketë pritur me padurim stinën e verës. Si shpesh herë ajo ka ekspozuar linjat e trupit të saj,...

Tërmeti i fuqishëm 7.4 ballë, shikoni si hapet në dysh trotuari...

0
Meksika e Jugut është tronditur ditën e djeshme nga një tërmet i fuqishëm. Njerëzit e përfshirë nga paniku janë larguar menjëherë nga shtëpitë e...

Tërmeti 7.3 ballë godet ishujt Kermadec në veri të Zelandës së...

0
Një tërmet tepër i fuqishëm me magnitudë 7.3 ballë është ndjerë në Ishullin e Veriut në Zelandën e Re, veçanërisht përgjatë bregdetit lindor. ...

​Nuk mundi të bëjë ballë më – Princi Harry përfundon në...

0
Sipas revistës Globe, Princi Harry është pranuar në një klinikë psikiatrike në Kaliforni për çrregullim të stresit post-traumatik. Ai gjithashtu raportohet se pësoi një thyerje...

Këshilla të reja për t’u mbrojtur nga Coronavirusi: Shmangni të folurit...

0
Britanikëve iu dhanë sot udhëzime zyrtare se si të qëndrojnë të sigurt dhe të shmangin kapjen e koronavirusit kur të jenë jashtë në publik. Ministrat...

Këshilla të reja për t’u mbrojtur nga koronavirusi: Shmangni të folurit...

0
Britanikëve iu dhanë sot udhëzime zyrtare se si të qëndrojnë të sigurt dhe të shmangin kapjen e koronavirusit kur të jenë jashtë në publik. Ministrat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS