Tahiri reagon: Më dënuan 3 vjet burg, se kushërinjtë më përdorën emrin – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Menjehere pas vendimit te gjykates se krimeve te renda, Saimir Tahiri doli nga salla dhe ka folur per median. Ai theksoi se do ta vazhdoje betejen me drejtesine.
Deklarata e Tahirit:Me aq sa degjova dhe arrita te kuptoj, nuk jam kriminel, nuk jam trafikant droge, nuk jam pjese e nje grupi kriminal.

Meqenese kusherinjte e mi kane perdorur emrin tim, gjykata me denoi per shperdorim detyre.
Mua mu duk si vendim pafajesie por gjykata nuk pati kellqe ta deklaroje qe jam i pafajshem.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu