Ballina Etiketimet Burg

Etiketim: burg

Trafik armësh drejt Anglisë, GJKKO lë në burg shoferin e furgonit

0
Shtetasi Jetmir Kaloshi, i cili u arrestua pak ditë më parë është lënë në burg nga Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të...

GJKKO dënon me 2.4 vite burg ish-shefin e krimeve në Elbasan

0
Gjykata e Posaçme ka dënuar me 2 vite e 4 muaj burg Leonard Palushin, ish-shefin e krimeve në Policinë e Elbasanit. Ai u arrestua...

Vrau dy motra në 2020/ ‘Apeli’ lë në burg përjetë Përparim...

0
Gjykata e Apelit ka konfirmuar ditën e sotme vendimin burg për jetë për Përparim Ademin, vrasësin e dy motrave në Tiranë në vigjilje të...

Shpërndanin kokainë/ Burg për 7 anëtarët e dy grupeve kriminale (Emrat)

0
Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 7 nga personat e arrestuar pak ditë më parë dhe ka vendosur detyrim paraqitje për një tjetër. Në...

Dhunoi bashkëshorten/ Kapet 46-vjeçari i dënuar me 11 vite burg në...

0
Lokalizohet dhe kapet në Durrës, disa orë pas shpalljes në kërkim nga Interpol Roma, dhe arrestohet përkohësisht, me qëllim ekstradimin drejt Italisë, 46-vjeçari i...

U kapën në “shtëpi bari” në Angli, nga 18 muaj burg...

0
Policia britanike zbuloi një “shtëpi bari” në Somerset dhe arrestoi 3 shtetas shqiptarë. Këta të fundit ishin fshehur në çatinë e vendit ku kultivonin...

Emri/ U kap në ‘shtëpi bari’, dënohet me 14 muaj burg...

0
Një 21 vjeçar shqiptar është dënuar me 14 muaj burg, pasi është kapur në një “shtëpi” bari në Britani. Bëhet me dije se i riu...

Humb jetën në burgun e Peqinit i dënuari me burgim të...

0
  Edmond Batra i dënuar me burgim të përjetshëm për grabitjen me armë në dy raste me pasojë vrasjen e kambistit, Lulash Kroni dhe muzikantit...

Me 10 kg kanabis në makinë; burg për të riun shqiptar...

0
22-vjeçari Mirjam Kovaci është dënuar me 16 muaj burg në Britani. Ai u arrestua pasi u kap në makinë duke transportuar 10 kg lëndë...

Ramazan Rraja, nipi i deputetit të PS, dënohet në Belgjikë me...

0
Drejtësia belge ka dënuar me 12 vite Ramazan Rrajan, nipi i deputetit të PS, Rrahman Rraja. Sipas mediave vendase, gjykata vendosi dënim me 12...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24