Soni djersitet duke ushtruar: Na doli shpirti për t’i larguar kilet e karantinës

0
10
Gjigandi

Soni e ka marrë seriozisht palestrën.

Si shumë të tjerë, edhe Soni Malaj ka probleme me peshën gjatë kësaj periudhe pandemie.

Ajo përmes një postimi tregon se po ushtron shumë për t’i larguar kilogramët që i ka shtuar gjatë karantinës.

“Na doli shpirti per te heqe kg e karantines”, është mbishkrimi që Soni ia ka lënë videos së shkëputur nga ushtrimet.

Soni Malaj njihet si një nga artistet që i kushton kujdes të madh linjave trupore dhe është çdo herë në formë të mirë. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu