Publikohet “Bass” nga Tayna

0
183
Gjigandi

Tayna e ka publikuar këngën e re.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Bass”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga “Sekuencë”.

Me instrumental është marrë Cricketi e teksa pjesa e dytë e saj nga Jacob Lethal Beats.

Duhet kujtuar se ky është projekti i saj i parë muzikor pas nënshkrimit të kontratës me Sony Music dhe mban logon e tyre.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu