16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bass

Etiketim: Bass

Reagimet e fansave joshqiptarë të Taynas kur e dëgjojnë këngën “Bass”

0
Muzika e Taynas i ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe ajo ka fansa të shumtë nga vendet dhe kombet tjera që i dëgjojnë këngët e...

Publikohet “Bass” nga Tayna

0
Tayna e ka publikuar këngën e re. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “Bass”, titullohet kënga e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS