Portieri ra nga kati i gjashte i pallatit, reagon klubi i Partizanit – Lajmi i Fundit – Lajme

0
65
blank
Gjigandi

Klubi i Partizanit ka reaguar ne lidhje me ngjarjen e ndodhur me portierin e dyte te ekipit Alto Teqja i cili ka rene nga kati i gjashte i pallatit mbremjen e te shtunes. “Klubi njofton se pjestari i ekipit Aldo Teqja siç edhe është raportuar në media ka pësuar një aksident menjëherë pas përfundimit të takimit Partizani – Teuta. Aktualisht portieri Teqja gjendet i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë nën mbikqyrjen e mjekëve, fatmirësisht jasht rrezikut për jetën”, thuhet ne deklarate. Sipas saj, mjekët e spitalit janë duke monitoruar gjendjen e Lojtarit. Prezent në ambientet jashtë spitalit janë shokët e skuadrës, stafi dhe drejtues të Klubit”, njofton Klubi i Partizanit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu