13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pallatit

Etiketim: pallatit

Burri hidhet nga kati i tretë i pallatit, niset në gjendje...

0
Një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ali Shefqeti”, në Shkozë. Policia njofton...

Shembja e pallatit 14 katësh në Durrës, Rama jep lajmin që...

0
Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon e shembjes së pallatit 14 katësh në Durrës pas dëmtimit që pësoi nga tërmeti dhe ka shprehur mirënjohjen...

Momenti i shpërthimit të kontrolluar nga IKMT i pallatit 14-katësh në...

0
Pallati 14-katësh në Durrës është shembur në mënyrë të kontrolluar pasditen e sotme nga IKMT me 130 kilogramë eksploziv. Shembja e fuqishme me tritol e...

Ndërhyrjet në lokal shkaktuan shëmbjen e pallatit dhe dy humbje jete,...

0
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin 44 vjecar A. T., pasi ka ndërhyrë në lokalin e tij ku ka shkaktuar shembjen e pallatit 6-...

Martohet në fshehtësi të plotë Princesha e Pallatit Mbretëror

0
Princesha Beatrice është martuar me partnerin e saj italian Edoardo Mapelli Mozzi, në një ceremoni të fshehtë në kështjellën mbretërore Windsor në Britani, me gjithsej 20...

FOTO/ Burri po nderohet si hero në Kinë, shpëtoi djalin që...

0
Një burrë është cilësuar si një hero në Kinë, pasi shëtoi nga një vdekje të mundshme një djalë dy vjeç. Djali, ndodhej në...

Elbasan/ Hidhet nga kati i katërt i pallatit, i riu ndërron...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Elbasanit, ku një 31-vjeçar është hedhur nga ballkoni i banesë së tij, nga kati i...

Elbasan/ Hidhet nga kati i katërt i pallatit, i riu ndërron...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Elbasanit, ku një 31-vjeçar është hedhur nga ballkoni i banesë së tij, nga kati i...

Durrës/ Sekuestro pallatit 9-katësh me vlerë 1.5 milionë euro (detaje)

0
Një pallati 9-katësh me vlerë 1.5 milionë euro në Durrës i është vendosur sekuestro preventive. “Në vijim të veprimeve të kryera nga Specialistët për...

Portieri ra nga kati i gjashte i pallatit, reagon klubi i...

0
Klubi i Partizanit ka reaguar ne lidhje me ngjarjen e ndodhur me portierin e dyte te ekipit Alto Teqja i cili...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS