Ballina Etiketimet Portieri

Etiketim: portieri

Pret penalltinë vendimtare duke kërcyer, portieri hero dërgon Australinë në Kupën...

0
Australia është kualifikuar për të pestën herë radhazi në Kupën e Botës, duke mposhtur Perunë me penallti në "play-off"-in e AFC-CONMEBOL.Pas 120 minutash lojë...

Trondit ish-portieri i kombëtares: Kam një tumor të paoperueshëm, ja sa...

0
"Do të luftoj si kurrë më parë". Andy Goram, ish-portieri i Rangers nga vitet 1990, ka njoftuar se ka kancer të ezofagut të fazës...

Me video/ Shihni se si portieri islandez zvogëlon portën para çdo...

0
Norvegji- Gjithçka u kuptua kur u panë pamjet filmike.Portieri islandez Patrick Gunnarsson, lojtar i Viking në Norvegji, është në qendër të një skandali që...

Portieri bën gafën e shekullit, largon Interin nga titulli kampion (video)

0
Interi e humbi ndeshjen e papambetur ndaj Bologna 2-1, në fushën e kësaj të fundit. Edhe pse kaluan shumë shpejt në epërsi, zikaltrit e...

Tovërlani: Portieri bëri dy gabime

0
Kryetrajneri i Feronikelit, Afrim Tovërlani, ka mbetur i zhgënjyer nga paraqitja e futbollsitëve të tij në ndeshjen ndaj Gjilanit në Drenas (0-2). Shefi i shtabit...

Portieri i Interit që nuk ka luajtur asnjëherë, mirëpo është ndëshkuar...

0
Ndoshta nuk keni dëgjuar asnjëherë për Tommaso Bernin. 37-vjeçari është portieri i tretë i Interit mirëpo që nuk ka luajtur në asnjë ndeshje që...

Portieri i Arsenalit pëson lëndim të rëndë

0
Portieri i Arsenal, Leno ka pësuar një lëndim të rëndë kundër Brighton në kuadër të Premierligës. Në minutën e 36-të, duke u munduar ta kontrolloj...

Ish ndihmës trajneri dhe portieri i Barcelonës diagnostikohet me sëmundje të...

0
Ish ndihmës trajneri dhe portieri i Barcelonës, Unzue, është diagnostikuar me një sëmundje të rëndë, të pashërueshme. Juan Carlos Unzue ka zbuluar se është prekur...

Lëndohet rëndë portieri i njohur – dërgohet me urgjencë në spital

0
Portieri i Galatasaray, Fernando Muslera është lënduar rëndë në ndeshjen kundër Caykur Rizespor. Portieri uruguaian po ashtu është dërguar me ambulancë në spital. Sipas raportimeve nga...

Pas 8 sezonesh, portieri i njohur kroat largohet nga Monaco

0
Danijel Subasic portieri kroat i cili ishte një nga protagonistët kryesorë të Kroacisë në Botërorin Rusi 2018, do të largohet zyrtarisht nga Monaco në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24