Policia sqaron aksidentin ne autostrade, u perplasen dy mjete, nje i vdekur – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Policia e Tiranes sqaroi aksidentin e ndodhur diten e sotme ne autostraden Tirane-Durres.
Tiranë/Informacion paraprak

Në autostradën Vorë- Tiranë si pasojë e lagështirës janë përplasur 2 automjete, për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri i njërit prej automjeteve shtetasi K. H.,19 vjeç, ndërsa drejtuesi i njërit nga automjetet shtetasi D. R dhe pasagjeri F. Xh u dërguan në spital për ndihmë mjekesore.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu