fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sqaron

Etiketim: sqaron

Vendimet në ‘Facebook’/ Rama sqaron dilemën, nuk ishin postime të naltgjatësisë...

0
Kryeministri Edi Rama ka dalë në një video live në Facebook, ku pak më parë u shpreh se kjo do të jetë hera e...

Meta sqaron platformën që ‘acaroi’ SHBA-të: Ia propozova Ramës dhe ambasadorëve...

0
Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë pvr mediat duke sqaruar qëndrimet e tij për temat e aktualitetit politik. Ai u shpreh se mosfunksionimi...

“Do i ha veshin Edi Ramës”, Kryemadhi sqaron deklaratën: Do të...

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ftuar në emisionin “Byro Politike”, ka komentuar deklaratën që ka bërë ditën e shembjes së Teatrit Kombëtar ndaj...

E fejuar apo jo? Bukuroshja shqiptare sqaron të vërtetën e lidhjes...

0
Pasi e tha vetë në një transmetim live se “do fejohej”, ish-velina Alesia Bami, e cila është e ftuar e përjavshme në “Procesin Sporti”,...

E fejuar apo jo? Alesia Bami sqaron të vërtetën e lidhjes...

0
Pasi e tha vetë në një transmetim live se “do fejohej”, ish-velina Alesia Bami ka sqaruar edhe një herë të vërtetën e kësaj deklarate duke thënë...

Kejsi Tola sqaron lidhjen me Flori Mumajesi

0
“Më ke mua” është një prej këngëve më të bukura të Kejsi Tolës, e cila mban firmën e Flori Mumajesit. “Është kënga e jetës...

Rikthimi i maturantëve në shkollë, Shahini sqaron rregullat dhe masat

0
Nëpërmjet një videomesazhi drejtuar maturantëve që do të rikthehen në bankat e shkollës më 18 maj, Ministrja e Arsimit në Shqipëri Besa Shahini ka...

Për herë të parë, Kejsi Tola sqaron njëherë e mirë lidhjen...

0
“Më ke mua” është një prej këngëve më të bukura të Kejsi Tolës, e cila mban firmën e Flori Mumajesit: “Është kënga e jetës...

Ibrahimi i Kosovës sqaron ofendimet ndaj ish-trajnerit të Partizanit

0
Një video është bërë virale në rrjetet sociale, por jo vetëm, me protagonist dy ish-futbollistët e Partizanit, Jasir Asani dhe Labinot Ibrahimi, që komunikojnë...

Blerona Zeqiri sqaron të vërtetën se a ka qenë në lidhje...

0
Moderatorja shumë e përfolur Blerona Zeqiri, ishte njëra ndër të ftuarat në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko kush luan”. Në kuadër të lojërave që zhvillohen...