26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Autostrade

Etiketim: autostrade

Radari kap 201 km/h / ‘Çmenduri’ shpejtësie në autostradë

0
Policia ka vijuar punën për ndëshkimin e shoferëve që tejkalojnë normat e lejuara të shpejtësisë.  Radarët kanë fiksuar shpejtësi marramendëse në autostradën Fier-Vlorë, që arrijnë...

Milot-Fier projekt abuziv, Spaho: Është autostradë fushore dhe ka dyfishin e...

0
Në një intervistë për ”Ora News”, nënkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho tha se projekti i rrugës Milot-Fier, ka dyfishin e kostos së Rrugës...

Shpërthimi i autobotit në autostradë lë shtatë të vdekur 40 të...

0
Të paktën shtatë njerëz u dogjën për vdekje dhe 40 të tjerë u plagosën kur një çisternë e përmbysur në autostradë ka shpërthyer në...

Dafina Zeqiri dhe Fikret Shatri takohen në autostradë, atleti ka disa...

0
Ish trajneri, tanimë atleti Fikret Shatri ka nisur rrugëtimin e tij sfidues nga Prishtina për në Tiranë, Por, gjatë rrugës ai është takuar me këngëtaren...

Aksident 250 mijë euro, Ferrari “përmbyset” në autostradë (FOTO)

0
Një makinë tip “Ferrari” me një vlerë prej 250 mijë eurosh, ka pësuar një aksident “horror” në një autostradë të Britanisë së Madhe. Policia...

Lamborghini Aventador Roaster me kulm të hapur, arriti mbi 300 kilometra...

0
Autobani i famshëm gjerman, ishte pista ku kjo super-makine arriti mbi 300 kilometra në orë, derisa e kishte kulmin e hapur. Gjatë muajve të fundit,...

Defekt teknik, makina shpërthen në flakë në autostradë

0
Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:50, poshtë Q.T.U-së, ku si pasojë e një defekti teknik ka...

Policia sqaron aksidentin ne autostrade, u perplasen dy mjete, nje i...

0
Policia e Tiranes sqaroi aksidentin e ndodhur diten e sotme ne autostraden Tirane-Durres. Tiranë/Informacion paraprak Në autostradën Vorë- Tiranë si pasojë e lagështirës janë përplasur 2...

Aksidentohet motorri ne autostrade, u përplas nga makina – Lajmi i...

0
Gjatë ditës së sotme, ka ndodhur një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, ku një automjet ka përplasur një motor. Nga të dhënat e tanishme, nuk dihet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS