Ballina Etiketimet Aksidentin

Etiketim: aksidentin

Këto janë dy vajzat që humbën jetën në aksidentin tragjik mbrëmjen...

0
Vajza në foto është Erisilda Abedini 22-vjeçe, banuese në Tiranë e cila mbeti viktimë e aksidentit tragjik që ndodhi tek Mbikalimi i Saukut. Vajza në foto është...

“Vajza ime kishte ëndrra”, flet babai i shqiptares që humbi jetën...

0
Babai i Evgjeni Mickës, e cila humbi jetën në aksidentin e trenave në Tempi, ka folur në media për dhimbjen që po kalon ai...

Tragjedia në Berat/ Kush është 28-vjeçari që humbi jetën në aksidentin...

0
Është publikuar fotoja e Kliton Merkaj, 28-vjeçari i cili humbi tragjikisht jetën gjatë orëve të natës në një aksident me makinë në Berat. Dyshimi...

Shkaktoi aksidentin me vdekje në Kuçovë, arrestohet minoreni

0
Një 16-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kuçovë, pasi shkaktoi aksident me vdekje mbrëmjen e djeshme.Policia bën me dije se u arrestua E....

Mbijetuan në aksidentin tragjik në Elbasan, vajzat s’e dinë të vërtetën...

0
Denisa Dibra dhe Nervida Garunja, janë dy vajzat që mbijetuan nga aksidenti tragjik në Elbasan mbrëmjen e së dielës. Raportohet se gjendja e tyre...

Parakalimi i gabuar shkakton aksidentin e 3-fishtë në Patok

0
Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur pak minuta më parë në Patok. Një automjet ka parakaluar gabim një mjet tjetër duke shkaktuar aksidentin dhe...

E rende, mbetet i pajete i plagosuri i dyte ne aksidentin...

0
Një aksident ka ndodhur gjate mbremjes ë djeshme në Lushnje. Një makinë tip “Dymler Chrysler” ka përfunduar në kanal duke lënë...

E rende, mbetet u pajete i plagosuri i dyte ne aksidentin...

0
Një aksident ka ndodhur gjate mbremjes ë djeshme në Lushnje. Një makinë tip “Dymler Chrysler” ka përfunduar në kanal duke lënë...

Rritet bilanci i viktimave në aksidentin e ndodhur në Shijak

0
  Rritet bilanci i viktimave në aksidentin tragjik të Shijakut. Pas të ndjerit M.T. 44 vjeç,...

Policia sqaron aksidentin ne autostrade, u perplasen dy mjete, nje i...

0
Policia e Tiranes sqaroi aksidentin e ndodhur diten e sotme ne autostraden Tirane-Durres. Tiranë/Informacion paraprak Në autostradën Vorë- Tiranë si pasojë e lagështirës janë përplasur 2...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24