E rende, mbetet u pajete i plagosuri i dyte ne aksidentin ne Lushnje. Emrat – lajmi fundit

0
99
blank
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur gjate mbremjes ë djeshme në Lushnje. Një makinë tip “Dymler Chrysler” ka përfunduar në kanal duke lënë të vdekur 1 person dhe plagosur rëndë 2 persona.   Nga aksidenti në Kolonjë të Lushnjes ka humbur jeten direkt pas ngjarjes 21 vjeçari Jorges Shabani.     Ndërsa Dy të rinjtë e tjerë kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spital. Por nga njoftimi u fundit mësohet se ka ndërruar jetë në spital si pasojë e plagëve të marra edhe Alteo Shabani 18 vjeçar.     Mësohet se në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës vazhdon të jetë Alban Doksani 24-vjeç.   Makina ka dalë nga rruga tek rethrrotullimi I Kolonëjs në Lushnjë.   Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes. Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu