4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Emrat

Etiketim: emrat

Autorë të 8 vjedhjeve; arrestohen 2 persona, një tjetër në kërkim...

0
Dy persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi dyshohet se janë autorët e 8 vjedhjeve të kryera gjatë...

Greqi/ Dyshime se u vra pas sherrit për kokainën, zbulohen emrat...

0
Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Greqi ku një shqiptar 38-vjeçar dhunoi dhe vrau me armë...

Emrat/ Kokaina në Frakull, ja kush janë 10 të arrestuarit

0
Janë zbardhur emrat e 10 personave të cilët janë arrestuar nga Policia, pas zbulimit të një ngarkese me 430 kilogramë kokainë në Frakull të...

Filmuan videon tronditëse të dhunës, dalin emrat e dy punonjëseve

0
Pasi u bë publike emri i punonjëses që ushtroi dhunë mbi të moshuarën janë bërë me dije dhe emrat e dy punonjëseve të tjera...

Emrat/ U kapën me armë pa leje, arrestohen tre të rinj...

0
Tre persona janë arrestuar në Durrës, pasi u kapën me armë pa leje. Shtetasit Rei Nozlli, Endri Bruçi dhe Ermal Meta akuzohen për veprën penale...

Operacionin ‘Porositësi/ Zbardhen emrat e 14 të arrestuarve në Durrës

0
Një megaoperacion është realizuar në Durrës, ku në pranga ranë 14 persona dhe 5 të tjerë u shpallën në kërkim. Sakaq janë bërë publike dhe...

Shkarkohen dy zv.ministra (Emrat)

0
Zv. Kryeministrja Belinda Balluku ka njoftuar se me vëndimin e Këshillit të Ministrave ditën e sotme janë liruar nga detyra dy zëvëndës ministra. Bëjmë me...

Zbulohen emrat e viktimave dhe të autorit/ Reagon Policia: Ngjarja si...

0
Jane zbardhur detaje nga vrasja që tronditi Tiranën gjatë pasdites së sotme, ku Arsen Muskurti qëlloi për vdekje çiftin e bashkëshortëve Dritan dhe Nora...

Tentuan të shkëmbenin rreth 1 ton drogë drejt Italisë, zbardhen emrat...

0
Policia e Vlorës dhe Guardia di Finanzia kanë zhvilluar një mega-operacion anti drogë. Burime për media raportojnë se në pranga kanë rënë 5 persona,...

Afera e incineratorëve, deputeti Këlliçi: Rama po falsifikon firmat e të...

0
Deputeti i PD, Belind Këlliçi ka reaguar në lidhje me aferën e inceneratorëve. Në një deklaratë për mediat, ai tha se qeveria e Ramës është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS