Aksident i rende ne Vore, makina godet kalimtarin, e hedh ne kanal – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një makinë ka përplasur rëndë një person në afërsi të Vorës. Nga aksidenti personi ka përfunduar në kanalin anësor të rrugës.
Sipas raportimeve të para mësohet se i aksidentuari është në gjendje të rëndë. Shkak për aksidentin dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të lejuara dhe lagështia në rrugë.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor i cili po merret me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu