Pamela Anderson gati nudo në revistën “Playboy”

0
140
Gjigandi

Pamela nuk i ndalon imazhet provokuese.

Pamela Anderson nuk di të ndalur, përkundër moshës që ka ajo paraqitet shumë provokuese.

Së fundi, Pamela ka postuar një foto në të cilën shfaqet gati lakuriq në kopertinën e një numri të revistës “Playboy”.Teksa ishte e ulur, modelja kishte veshur vetëm të brendshme në pjesën e poshtme dhe një palë sandale.

Lexo edhe:  Provokon Trejsi Sejdini, vishet me dollarë

Ndërsa, sipër ajo ishte tërësisht e zhveshur kurse gjoksin e mbuloi me anë të këmbëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu