P…. Power – Ky është vlerësimi i Tunës për këngën e Dafinës

0
Gjigandi

Ishin shoqe por aq shumë ishin prishur më njëra tjetrën para disa viteve saqë edhe disa audioincizime kishin dalë në shesh

Bëhet fjalë për këngëtaret Altuna Sejdi-Tuna dhe Dafina Zeqiri.

Sherret në mes të dy këngëtarëve tanimë i kalojnë se kaluarës dhe ato shpejt mund të dalin me një këngë të re së bashku.

Pikërisht për këtë Tuna sot ka shpërndarë këngën e Dafinës në Instagram derisa ka shkruar mbi një video.

“Pussy Power” (Fuqia e p…).

Kujtojmë se dy këngëtarët edhe më parë kishin konfirmuar se tanimë janë shoqe dhe se sherri i viteve të mëparshme tashmë ka kaluar. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu