Operacioni anti-mall ve ne pranga zyrtarin e Policise se Tiranes. Ja çfare iu gjet ne banese – Lajmi i Fundit

0
98
Gjigandi

Një operacion anti drogë i cili ka përfshirë pothuajse të gjithë territorin e vendit ka arritur të vërë në pranga një person në Tiranë. Dilaver Kalaja, me detyrë shef objektesh në Komisariatin nr. 1 në Tiranë, i është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri e tipit kallashnikov në banesë. Sipas asaj që raporton Report TV, Kalaja është ndjekur që nga pika kufitare te Kapshtices deri në drejtim të banesës së tij, ndërsa operacioni vijon ende. Në vijim priten detaje të reja nga ky operacion anti-drogë i Policisë së Shtetit…

Lexo edhe:  “Po” për Shqipërinë por me pas presion qeverive per reforma – Lajmi i Fundit – Lajme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu